Siostry Godlewskie śpiewają kolędę „Jezus Malusieńki”. Internauci: „Co za koszmar!”

Siostry Godlewskie w coverze kolędy "Jezus Malusieńki" | YouTube

Siostry Godlewskie po raz kolejny nagrały świąteczny „przebój”. Tym razem padło na świąteczną kolędę „Jezus Malusieńki”. Internauci są oburzeni wykonaniem sióstr Godlewskich.

Kariera sióstr Godlewskich rozpoczęła się w ubiegłym roku w okresie przedświątecznym. Esmeralda i Małgorzata (siostry Godlewskie) śpiewały wówczas „Pada śnieg” i podzieliły się nagraniami z samochodu oraz obok basenu z karpiami.

Choć ich „twórczość” na YouTube spotkała się z ogromną krytyką, siostrami prędko zainteresowana się stacja telewizyjna 4funTV, która zapewniła im pracę oraz możliwość realizowania kolejnych piosenek i teledysków.

Siostry Godlewskie kilka dni temu postanowiły odświeżyć swój zeszłoroczny „hit”, ale tym razem obyło się bez samochodu i basenu z karpiami. Godlewskie przebrały się za „pomocnice” mikołaja wersji soft-porno. Załatwiły nawet Mikołaja, który klepie je po wypiętych pupach.

Dzisiaj siostry Godlewskie postanowiły wziąć na warsztat świąteczną kolędę jaką jest „Jezus Malusieńki”. Na tym nagraniu obyło się bez przekręcania tekstu, a także bez golizny. Na głowach mają rąbek i ich stroje mają kojarzyć się z postacią Maryi.

Niektórym w ten sposób zepsuły święta, inni cieszą się, że kontynuują świąteczną tradycję, rozpoczętą rok temu. Co o tym sądzicie?WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.