Siłownie i kluby fitness otworzą się mimo rządowych zakazów

siłownia trening
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Branża fitness mówi dość. Siłownie i kluby fitness mimo rządowych zakazów mają zamiar się otworzyć. Polska Federacja Fitness podała datę otwarcia siłowni.

Kiedy otwarci siłowni? Poznaliśmy datę

Przypomnijmy, że narodowa kwarantanna została przedłużona do 31 stycznia, a w raz z nią obowiązujące obostrzenia. Większość zamkniętych branż m.in. restauracje, baseny, siłownie, hotele, liczy na zniesienie ograniczeń od 1 lutego.

Polska Federacja Fitness zapowiedziała, że bez względu na decyzje rządu, część obiektów zostanie otwarta 1 lutego. Przedstawiciele Polskiej Federacji Fitness twierdzą, że zakaz działalności nałożony przez rząd jest niezgodny z konstytucją.

„Wszystkim, którzy będą chcieli dołączyć do akcji otwierania swoich klubów, postaramy się zapewnić wszelkie wsparcie zarówno od strony prawnej, merytorycznej jak i papierologicznej” – czytamy na stronie Polskiej Federacji Fitness.

Federacja przekonuje, że klientom tych nagle otwieranych siłowni nic nie grozi.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.