Siłownie i kluby fitness otworzą się mimo rządowych zakazów

siłownia trening
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Branża fitness mówi dość. Siłownie i kluby fitness mimo rządowych zakazów mają zamiar się otworzyć. Polska Federacja Fitness podała datę otwarcia siłowni.

Kiedy otwarci siłowni? Poznaliśmy datę

Przypomnijmy, że narodowa kwarantanna została przedłużona do 31 stycznia, a w raz z nią obowiązujące obostrzenia. Większość zamkniętych branż m.in. restauracje, baseny, siłownie, hotele, liczy na zniesienie ograniczeń od 1 lutego.

Polska Federacja Fitness zapowiedziała, że bez względu na decyzje rządu, część obiektów zostanie otwarta 1 lutego. Przedstawiciele Polskiej Federacji Fitness twierdzą, że zakaz działalności nałożony przez rząd jest niezgodny z konstytucją.

„Wszystkim, którzy będą chcieli dołączyć do akcji otwierania swoich klubów, postaramy się zapewnić wszelkie wsparcie zarówno od strony prawnej, merytorycznej jak i papierologicznej” – czytamy na stronie Polskiej Federacji Fitness.

Federacja przekonuje, że klientom tych nagle otwieranych siłowni nic nie grozi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.