Siłownie i kluby fitness bezwzględnie zamknięte od 28 grudnia

zawodnik siłownia
Siłownie i kluby fitness od 28 grudnia dostępne tylko dla zawodowych sportowców

Od 28 grudnia siłownie będą musiały być bezwzględnie zamknięte. Kluby fitness nie będą mogły już organizować zajęć zorganizowanych. Jest jeden wyjątek.

Rząd zaostrza ograniczenia w siłowniach oraz blokuje dotychczasową możliwość omijania zakazu działalności. Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy RMF, siłownie i kluby fitness od 28 grudnia do 17 stycznia nie będą mogły już organizować zajęć zorganizowanych ani przygotowywać klubowiczów do zawodów.

Po 28 grudnia z siłowni będą mogli korzystać tylko „zawodowi sportowcy”. Jaka jest definicja zawodowego sportowca? Tego jeszcze nie wiadomo, ponieważ nie opublikowano projektu rozporządzenia, które ma obowiązywać od 28 grudnia do 17 stycznia. Wiadomo tylko, że w infrastrukturze sportowej możliwy będzie „sport profesjonalny”.

>Powiązany temat: Narodowa kwarantanna od 28 grudnia. Minister zdrowia podał szczegóły

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.