Sierżant sztabowy Cezary Lik wśród najlepszych kulturystów NPC

Sierżant sztabowy Cezary Lik
Sierżant sztabowy Cezary Lik | Fot. KPP Lubartów

Sierżant sztabowy Cezary Lik, funkcjonariusz z Wydziału Prewencji w Lubartowie, osiągnął ogromny sukces, plasując się w czołówce najlepszych kulturystów Federacji NPC. Policjant zajął wysokie miejsca podczas Ogólnopolskich i Światowych zawodów sylwetkowych, udowadniając, że ciężka praca i poświęcenie przynoszą wspaniałe efekty.

Sierżant sztabowy Cezary Lik – sportowiec i funkcjonariusz

Cezary Lik to doświadczony funkcjonariusz z Wydziału Prewencji w lubartowskiej komendzie, gdzie pełni służbę od kilkunastu lat. Jego pasja do kulturystyki rozwijała się w ostatnich latach, przynosząc mu liczne osiągnięcia w zawodach sportowych. Cezary związany jest z lokalnym klubem sportowym, w którym realizuje swoje marzenia i cele jako zawodowy kulturysta.

Sukcesy na scenie kulturystycznej

Debiut na scenie kulturystycznej miał miejsce w 2021 roku, kiedy to Cezary zdobył Brązowy Medal w kategorii debiutów National Physique Committee Worldwide oraz zajął V miejsce w Mistrzostwach Polski NPC w kategorii do 90 kg.

W tym roku sierżant sztabowy dwukrotnie zajął IV i V miejsce na zawodach NPC Regional & Debiuty NPC „Open Poland Championship” oraz NPC Super Cup of Poland.

Jak mówi sam Cezary: „Wszystko to zasługa ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, zwłaszcza gdy muszę dzielić pasję z wymagającą służbą.”

medale
Medale | Fot. KPP Lubartów

Czy uważasz, że funkcjonariusze pełniący wymagającą służbę mogą z powodzeniem realizować również inne pasje zawodowe? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij artykuł, by wspierać inspirujących sportowców!