Sierpniowy długi weekend w komunikacji miejskiej. Będą dodatkowe kursy nocnych autobusów

autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nadchodzący długi weekend sierpniowy przyniesie kilka zmian w komunikacji miejskiej w Lublinie. Szczegóły poniżej.

Komunikacja miejska w sierpniowy długi weekend

W sobotę 13 sierpnia wszystkie dzienne linie komunikacyjne będą funkcjonować według sobotniego rozkładu jazdy, natomiast w nocy z 13 na 14 sierpnia komunikacja nocna będzie działać jak w nocy z soboty na niedzielę.

W niedzielę 14 sierpnia wszystkie dzienne linie komunikacyjne pojadą zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy. W nocy z 14 na 15 sierpnia, ze względu na wypadający w 15 sierpnia dzień wolny od pracy, linie nocne N1, N2 i N3 będą kursować według rozkładu z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, tj. z częstotliwością co 60 minut.

Natomiast w poniedziałek 15 sierpnia, pojazdy komunikacji miejskiej będą kursować zgodnie z rozkładem „Dzień świąteczny, lato”.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.