Siedem uszkodzonych pojazdów na drodze ekspresowej. Auta wjechały we fragmenty pękniętej opony

Samochody wjechały we fragmenty pękniętej opony na drodze ekspresowej S19
Samochody wjechały we fragmenty pękniętej opony na drodze ekspresowej S19 | fot. czytelnik Jakub

Siedem samochodów najechało na fragmenty pękniętej opony, leżące na jezdni S19. Przez pewien czas utrudniony był ruch w kierunku Rzeszowa. Nikomu nic się nie stało.

Pęknięta opona powodem kilku kolizji na S19

Do kolizji doszło w środę (6.07) około godz. 21.45 na drodze ekspresowej S19 na wysokości Niedrzwicy Kościelnej. Samochody kolejno najeżdżały na fragmenty leżącej na jezdni dużej opony. Zdezorientowani kierowcy zatrzymywali się, aby obejrzeć ewentualne uszkodzenia.

Skutki kolizji dotknęły 7 samochodów: 2x bmw, audi, renault, jaguar, ford, mercedes. Po kolizji zjechały na pas awaryjny. Krótko po kolizji ruch w kierunku Rzeszowa był w tym miejscu spowolniony. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i policja.

„Każde z nadjeżdżających aut wpadało na duże fragmenty opony, uszkadzając zderzaki, chłodnice i inne podzespoły. Oczywiście kierowca auta ciężarowego nie zatrzymał się. Policja poszukuje sprawcy, ale może ktoś z Was widział lub ma nagrane na kamerce zdarzenie i sprawcę tego zamieszania” – pisze jeden z poszkodowanych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.