Serwis z usługami na już w Lublinie. Traf.to dopłaca 50 zł do zrealizowanej okazji

Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño
Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño | materiały prasowe

Nie lubisz długo czekać na umówioną wizytę? Zdarza Ci się zapomnieć o dawno zarezerwowanym terminie? Marzysz o tym, żeby skorzystać z usługi ekspresowo – najlepiej tego samego dnia? To wszystko właśnie stało się możliwe za pośrednictwem nowej aplikacji Traf.to!

Premiera nowej aplikacji Traf.to

W niedzielę, 16 stycznia odbyła się oficjalna premiera serwisu Traf.to. Celem tego lubelskiego startupu jest szybka rezerwacja natychmiastowych terminów różnych usług – kosmetycznych, dentystycznych, tatuażu i wielu więcej. Idea Traf.to jest taka, by sięgnąć po aplikację, wybrać interesującą nas usługę oraz najbliższy możliwy termin – również ten na już!

Już od poniedziałku 24 stycznia, pierwsze 100 osób, które zarezerwuje okazje, otrzyma od Traf.to aż 50 zł rabatu!

50 złotych na zarezerwowaną usługę od Traf.to
50 złotych na zarezerwowaną usługę od Traf.to | materiały prasowe

Na evencie promocyjnym, który odbył się w nowej restauracji Sueño, zaprezentowano działanie serwisu oraz przedstawiono filozofię marki. Dzięki Traf.to, problem z odwołaną wizytą pójdzie w niepamięć, co jest idealnym rozwiązaniem dla usługobiorców, ale i usługodawców.

Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño
Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño | materiały prasowe

Wystarczy dodać zwolniony termin w zaledwie kilka sekund, by klient szybko i wygodnie zdecydował się na wizytę. Twórcy wyszczególnili, że Traf.to działa na wszystkich platformach. Aplikację można pobrać z Google Play i App Store, ale możliwe jest także korzystanie z niej za pośrednictwem strony internetowej: www.traf.to.

W niedzielnym spotkaniu uczestniczyli również influencerzy, wspierający lubelską inicjatywę. Premierę serwisu Traf.to uświetniła obecność prowadzącego – Miłosza Pesty, uczestnika 4. edycji programu ,,Hotel Paradise’’. Twórcy aplikacji zapowiedzieli jednak, że to dopiero początek. Traf.to już teraz zrzesza blisko 100 usługodawców, a planowane jest rozszerzenie bazy usług oraz działalność poza Lublinem.

Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño
Premiera nowej aplikacji Traf.to w restauracji Sueño | materiały prasowe

Pobranie oraz korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe – również z perspektywy usługodawcy, gdyż Traf.to Business umożliwia darmowe rozwiązania do zarządzania salonem. Usługodawcy po zarejestrowaniu swojego salonu w aplikacji mogą kompletnie za darmo korzystać z kalendarza online, dzięki któremu ich klienci nie muszą dzwonić a mogą rezerwować dowolne wizyty na dalsze terminy.

Nie zwlekaj! Pobierz aplikację Traf.to, odwiedź www.traf.to i już teraz zarezerwuj swoją pierwszą usługę! Niech Ci się przyTRAFi!

Traf.to na Facebooku: https://www.facebook.com/Trafto-Serwis-z-usługami-na-już-104280115267762

Traf.to na Instagramie: https://www.instagram.com/traf.to/

Traf.to dostępne na komputerach i urządzeniach mobilnych
Traf.to dostępne na komputerach i urządzeniach mobilnych | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.