Selgros w Trzech Króli 2023. Godziny otwarcia Selgros 6 stycznia

Hala Selgros w Warszawie
Hala Selgros w Warszawie | fot. Selgros

Selgros w Trzech Króli 2023. Czy sklepy Selgros są otwarte w piątek 6 stycznia? W tym materiale dowiesz się, czy sklepy Selgros będą czynne w Trzech Króli, 06.01.2023.

Selgros 6 stycznia Trzech Króli 2023

Hale Selgros w święto Trzech Króli 6 stycznia 2023 będą zamknięte. Święto Trzech Króli zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 1960 jest dniem wolnym od pracy. 6 stycznia otwarte mogą być tylko sklepy, za których ladami staną sami właściciele lub ich rodzina.

Oznacza to, że w piątek 6 stycznia zakupów w Selgros nie zrobimy. Tego dnia wszystkie hale sieci Selgros będą zamknięte. Zakupy w Selgrosie zrobimy dopiero w sobotę, 7 stycznia.

Selgros w święto Trzech Króli 6 stycznia będzie zamknięty.

POWIĄZANE:

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.