Sekretariat pielgrzymkowy już działa. Pielgrzymi wyruszą z Lublina na Jasną Górę w przyszłym tygodniu

Sekretariat pielgrzymki na Jasną Górę przed archikatedrą lubelską
Sekretariat pielgrzymki na Jasną Górę przed archikatedrą lubelską | fot. Dominik Wąsik

Do wyjścia pieszej pielgrzymki z Lublina na Jasną Górę zostało 8 dni. Przed archikatedrą lubelską działa sekretariat pielgrzymkowy, gdzie można zapisać się na pielgrzymkę.

Przed archikatedrą lubelską swoją działalność we wtorek (26.07) rozpoczął sekretariat 44. Pieszej Pielgrzymki z Lublina na Jasną Górę 2022. Tutaj każdy otrzyma wyczerpujące informacje związane z Lubelską Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę. Tu też można zapisać się na pielgrzymkę.

Sekretariat Pielgrzymkowy przed archikatedrą będzie działał do 3 sierpnia — dnia wyjścia pielgrzymki z Lublina – od 10.00 do 17.00. Sekretariat będzie dalej towarzyszył pielgrzymom na trasie, do końca trwania pielgrzymki. Ci, którzy zechcą dołączyć w trakcie trwania pielgrzymki, będą mogli się w nim zapisać.

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce to 85 zł. Dla rodzin: 2 osoby – 140 zł, 3 osoby i więcej – 190 zł.

W tym roku pielgrzymi będą szli w dwóch kolumnach, trasą przez Bełżyce, gdzie podzielą się na dwie kolumny i pójdą przez Urzędów/Opole Lubelskie. Spotykają się na Świętym Krzyżu, skąd już tradycyjnie do Częstochowy pielgrzymować będą w jednej kolumnie.

Szczegóły: Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę 2022. Do kiedy zapisy i jaki koszt? [TRASA]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.