„Sebiksie, Karyno, Dżesiko, Brajanie to już 6 rano, słyszycie pukanie?”. Policjanci nagrali rapowy kawałek

dumny z bycia psem
Policjanci prowadzący kanał „Psy dają głos” nagrali rapowy kawałek | fot. YouTube

Czterech policjantów w czasie wolnym od służby postanowiło nagrać rapowy kawałek „Dumny z bycia Psem” o służbie w policji. Głosu użyczyli m.in. Szary i Sierżant Bagieta.

„Dumny z bycia Psem” to zrealizowany w czasie wolnym od służby niezależny projekt czterech policjantów. Ideą stworzenia piosenki oraz teledysku było budowanie pozytywnego wizerunku Policji jako formacji, w której służą ludzie z pasją. Głównym celem jest wspieranie tych, którzy doświadczyli tragedii związanej z utratą bliskiego – funkcjonariusza Policji” – czytamy w opisie klipu na YouTube.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Końcówka super. Pies przede wszystkim jest wiernym i walczy do końca! W dzisiejszych czasach w Polsce prawdziwych psów jest naprawdę znikomy procent. Gdy byłem na rekrutacji słyszałem jak dziewczyny, (ładne dziewczyny ) chwaliły się żeby tylko przejść test sprawności fizycznej i już mają zagwarantowaną pracę. I co później z takiej osoby będzie….. to maślak a nie policjant, policjantka. Taka to tylko będzie zabawką do ruchania takie dupodajstwo jawne. Do akcji się nie nadaję bo jej twarz podrapią, i nie będzie atrakcyjna. Ale jak pociągnie komu trzeba posiedzi na państwowej posadzie biorąc państwowe pieniądze bez nadstawiania karku!

  2. Super pomysł! Pan policjant w refrenie najlepszy ? zauważcie pod koniec jak świetnie owczarek pracuje między nogami policjanta ??