Ścigany za zabójstwo w 2016 roku zatrzymany w Chełmie. Był zaskoczony wizytą policji

Policjanci zatrzymali 26-latka za zabójstwo mężczyzny z 2016 roku w Rogatce | fot. KWP Lublin
Policjanci zatrzymali 26-latka za zabójstwo mężczyzny z 2016 roku w Rogatce | fot. KWP Lublin

Kryminalni zatrzymali 26-latka, który poszukiwany był listem gończym za zabójstwo. Do tragedii doszło w 2016 w miejscowości Rogatka. Mężczyzna ma do odbycia karę 10 lat pozbawienia wolności.

Skazany za zabójstwo ukrywał się w Chełmie

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwany listem gończym za przestępstwo zabójstwa 26-latek ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w Chełmie. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w 2016 roku w miejscowości Rogatka.

„Sześciu mężczyzn spożywało wspólnie alkohol w mieszkaniu jednego z nich. W trakcie zakrapianej libacji pięciu jej uczestników pobiło do nieprzytomności jednego z nich, a ciało porzucili w krzakach, gdzie mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Czterej sprawcy przebywają już w więzieniu, tylko 26-latek nie stawił się do Zakładu Karnego” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

W czwartek lubelscy kryminalni wspólnie z chełmskimi kryminalnymi i funkcjonariuszami z Dorohuska pojechali do Chełma, by potwierdzić własne ustalenia. Policjanci w mieszkaniu zatrzymali kompletnie zaskoczonego ich wizytą 26-latka z gminy Dubienka.

Poszukiwany mieszkaniec 26-latek jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.