Samolot do Lublina ma awarię. Pasażerowie uziemieni na lotnisku w Mediolanie

Z powodu awarii samolot linii easyJet z Mediolanu do Lublina jest już opóźniony blisko trzy godziny. Pasażerowie są uwięzieni na pokładzie samolotu, obsługa nie informuje o szczegółach.

Samolot linii easyJet z Mediolanu (MXP) do Lublina (LUZ) miał odlecieć w czwartek o godzinie 12:15. Pasażerowie weszli na pokład punktualnie, jednak samolot nie ruszał przez kilkadziesiąt minut. Okazało się, że maszyna ma awarię.

– Lot do Lublina z Mediolanu opóźniony, trzymają nas w samolocie. Jakąś usterką w komputerze pokładowym. Pilot powiedział, że wszystko ok i będziemy lecieć a później coś wiercili chyba pod podkładem. Po ponad godzinie czekania na płycie lotniska obsługa podała wodę pasażerom – relacjonuje czytelnik Tomek.

//Aktualizacja

Ostatecznie samolot wystartował z lotniska Mediolan Malpensa (MXP) o godzinie 15:05, czyli po prawie 3 godzinach oczekiwania na płycie lotniska.

Opóźniony samolot linii easyJet | fot. czytelnik Tomek

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.