Samochody Google Street View odwiedzą Lublin. Będą robić nowe zdjęcia ulic

0031 Google 20180906
Wypatrujcie takiego auta od Google na ulicach Lublina | fot. Google

Samochody robiące zdjęcia do map Google znów przejadą do Lublina celem zaktualizowania stanu ulic i otaczającego ich otoczenia. Kiedy można spodziewać się aut Google w naszym mieście?

Street View to jedna z możliwości Google Maps, dzięki której można obejrzeć ciekawe miejsca z całego świata, nie ruszając się z fotela. Widok Street View to wirtualne odzwierciedlenie naszego otoczenia w Mapach Google, składające się z milionów panoramicznych zdjęć.

Samochody Google w Lublinie i regionie

Google nie podaje konkretnego terminu kiedy samochody aktualizujące zdjęcia do map Google. Na oficjalnym blogu Google możemy wyczytać, że od kwietnia do października 2019 r. samochody Google pojawią się w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Puławach i Zamościu.

Google zaznacza, że oprócz konkretnych miast auta mogą fotografować również mniejsze miejscowości w okolicy. – „Ze względu na czynniki od nas niezależne (pogoda, remonty dróg itp.) nasze samochody mogą nie jeździć lub możemy wprowadzić drobne zmiany w harmonogramie” – informuje Google.

Samochody będą wykonywać zdjęcia do dobrze znanych nam map Google, w niektórych miejscach (w zależności od pogody oraz stanu dróg) nagrane zostaną również ujęcia do funkcji Street View.

Jak rozpoznać samochód Google?

Samochód Google zdecydowanie wyróżnia się na ulicach. Można łatwo rozpoznać go po dużej kamerze umieszczonej na dachu i oklejonej karoserii przypominającej zdjęcie z gór.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.