Samochód zderzył się z łosiem. Zwierzę zatrzymało się na fotelu pasażera

Zderzenie forda z łosiem w Firleju
Zderzenie forda z łosiem w Firleju | fot. KPP Lubartów

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić kierowca forda, który w chwili wypadku sam podróżował samochodem. Po zderzeniu z łosiem, zwierzę zatrzymało się na fotelu pasażera. Ranny kierowca trafił do szpitala.

Łoś zderzył się z samochodem w Firleju

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 22 na drodze krajowej nr 19 w Firleju. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pod koła jadącego forda nagle wtargnął łoś, który przebiegał przez jezdnię. Zwierzę wpadło do środka auta przez przednią szybę, zatrzymując się na siedzeniu pasażera.

Kierowca forda z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, natomiast zwierzę, które brało udział w tym zdarzeniu, padło. Ze względu na uszkodzenia samochodu i zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, pojazd został odholowany.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.