Samochód spadł z podnośnika i przygniótł mężczyznę. Nie udało się go uratować

Volkswagen spadł z podnośnika i przygniótł mechanika
Volkswagen spadł z podnośnika i przygniótł mechanika | fot. KMP Zamość

Podczas naprawy samochodu, spadł on z podnośnika i przygniótł mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji nie zdołano przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego, mężczyzna zmarł.

Samochód przygniótł mężczyznę

Do wypadku doszło w czwartek w gminie Łabunie. Policjanci z zamojskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że samochód stoczył się na mężczyznę i trwa reanimacja poszkodowanego.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 61-latek w garażu wspólnie z innym mężczyzną naprawiali samochód. W tym celu wykorzystali znajdujący się w garażu podnośnik kolumnowy.

Właściciel samochodu przed uniesieniem auta wsiadł do jego wnętrza, miał w odpowiednim momencie naciskać hamulec, aby właściwie odpowietrzyć układ.

61-latek podłożył ramiona podnośnika pod samochód i podniósł auto na wysokość około 170 centymetrów. W pewnej chwili samochodów spadł z łap podnośnika, przygniatając 61-latka do betonowego podłoża.

Będący z poszkodowanym 68-latek wezwał pomoc i wyciągnął 61-latka spod volkswagena. Natychmiast podjęto reanimację, nieprzytomnego 61-latka załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala, gdzie po kilku godzinach od zdarzenia zmarł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.