Samochód Google Street View już jeździ po Lublinie. Widzieliście go?

Wypatrujcie takiego auta od Google na ulicach Lublina | fot. Google

Już niebawem w serwisie Google Maps znajdziemy aktualne wersje zdjęć Street View z Lublina. Dziś samochód z logo Google namierzyli nasi Czytelnicy na ulicach miasta.

Street View jest częścią Google Maps, dzięki której można obejrzeć ciekawe miejsca z całego świata, nie ruszając się z fotela. Widok Street View to wirtualne odzwierciedlenie naszego otoczenia w Mapach Google, składające się z milionów panoramicznych zdjęć.

Google przykłada wszelkich starań, by zdjęcia zamieszczone w serwisie były jak najbardziej aktualne. Dzisiaj samochód Google Street View spotkała nasza Czytelniczka w rejonie miasteczka akademickiego.

Jak rozpoznać samochód Google Maps?

Samochód Google zdecydowanie wyróżnia się na ulicach. Można łatwo rozpoznać go po dużej kamerze umieszczonej na dachu i oklejonej karoserii przypominającej zdjęcie z gór.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. O to nagrał mnie jak listy roznosiłem, przynajmniej będzie dowód, że awiza nie zostawiłem