Samochód dostawczy zniszczył ławkę na deptaku

Zniszczona ławka na deptaku
Zniszczona ławka na deptaku | fot. Dominik Wąsik

Jeden z pojazdów dostawczych zniszczył jedną z ławek na deptaku Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie. Uszkodzony element małej infrastruktury zostanie zdemontowany, a następnie poddany naprawie.

Zniszczona ławka

Sytuacja miała miejsce w czwartek wieczorem lub w nocy z czwartku na piątek (27/28.04) na deptaku Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie. W zbiegu z ul. Świętoduską zniszczeniu uległa jedna z ławek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ławkę uszkodził jeden z manewrujących po deptaku pojazdów dostawczych.

„Ławkę uszkodził prawdopodobnie samochód. Dzisiaj zostanie zabezpieczona, a następnie poddana naprawie” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Przypomnijmy, że miejscy urzędnicy planują możliwość ograniczenia poruszania się samochodów dostawczych po terenie deptaka. Więcej o tym przeczytasz tu: Ratusz chce ograniczyć wjazd pojazdów zaopatrzenia na teren deptaka.

Zdjęcia

Zniszczona ławka na deptaku
Zniszczona ławka na deptaku | fot. Dominik Wąsik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.