Niedostosowanie prędkości do panujących warunków było przyczyną groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek przy Zalewie Zemborzyckim. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Lublin. Kierowca samochodu dostawczego wypadł na łuku z drogi
Do zdarzenia doszło we wtorek (29.10) około godz. 10:40 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Tam samochód dostawczy wypadł z drogi. Na miejscu interweniowały zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem dostawczym mężczyzna poruszał się od Prawiednik w kierunku ul. Zemborzyckiej. Na łuku drogi wpadł w poślizg, uderzył w drzewa i przewrócił się na bok. Kierowca doznał niegroźnych potłuczeń.
Policjanci ustalili, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. W miejscu zdarzenia w chwili zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.
ZDJĘCIA

Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Dodaj opinię