Samobójstwo w szpitalu w Chełmie. Mężczyzna udusił się kablem

img 2598
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie

Chełmska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku, jaki miał miejsce w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie. 72-letni pacjent tej lecznicy popełnił samobójstwo.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna przebywał najpierw na oddziale internistycznym w szpitalu w Chełmie. Na początku lutego 72-latek wyskoczył z okna szpitala na pierwszym piętrze. Było to spowodowane wiadomością o śmierci żony.

– Z licznymi złamaniami mężczyzna został przewieziony do szpitala w Lublinie, gdzie został „poskładany”, po czym z powrotem wrócił do szpitala w Chełmie. Tym razem leżał już na oddziale urazowo-ortopedycznym – tłumaczy Lech Wieczerza, szef Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

We wtorek (20 lutego) około godz. 6 rano salowa podczas porannego obchodu znalazła przy łóżku zwłoki mężczyzny. – Na szyi miał przewody od jednego z urządzeń. Sekcja zwłok została już przeprowadzona. Wykluczyliśmy udział osób trzecich. Zabezpieczamy też dokumentacje medyczną – wyjaśnia Wieczerza.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.