Salmonella w mrożonych jagodach z Biedronki. Produkt wycofany

blueberry 3460423 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Biedronka wycofuje ze sprzedaży mrożone jagody o nazwie „Jagody Leśne. Mroźna Kraina 300 g”. W mrożonych owocach wykryto bakterie salmonelli.

Chodzi o mrożone owoce wyprodukowane przez Orlemans Foods Siemiatycze dla Jeronimo Martins Polska właściciela sieci sklepów Biedronka.

Zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej Biedronka musi wycofać ze swoich sklepów produkt pn. „Jagody leśne Mroźna Kraina” produkt głęboko mrożony, 300g, nr partii: 405 8 254 4/1, 08:15 i data minimalnej trwałości: 09/2020.

Państwowa Inspekcja Sanitarna ostrzega, by nie spożywać tej partii produktu. Właśnie w tej partii wykryto bakterie Salmonelli. Sieć informuje, że wszystkie inne produkty sprzedawane przez Biedronkę, wytworzone przez Orlemans Foods Siemiatycze, nie są objęte wycofaniem i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia konsumentów.

Produkt można zwracać do sklepów sieci Biedronka.

jag le%C5%9Bne1

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.