Rzuciła go dziewczyna, więc postanowił rozładować złość na przystanku

Miłosne frustracje rozładował na przystanku | fot. KMP Lublin

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 20-letniego mieszkańca Lublina, który postanowił rozładować miłosne frustracje na przystanku. Ze złości wybił szybę w wiacie przystankowej.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godz. 22.30 na ul. Paderewskiego w Lublinie. Policjant z Oddziału Prewencji Policji KWP w Lublinie wracał właśnie po służbie do domu.

Będąc na ul. Paderewskiego zauważył grupę młodych ludzi. Zachowywali się bardzo głośno i wykrzykiwali wulgaryzmy. W pewnej chwili jeden z młodych mężczyzn wybił szybę w wiacie przystankowej.

Policjant zadzwonił po wsparcie kolegów i wspólnie z wywiadowcami z KMP w Lublinie zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Lublina. Tłumaczył, że wyładował złość po tym jak rzuciła go dziewczyna.

Dziś 20-latek usłyszy zarzuty zniszczenia mienia.

Rozładował złość na przystanku na ul. Paderewskiego | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.