Ważny temat? Prześlij newsa!

Rzucił się na policjantów z siekierą. Miał rok do odsiadki w więzieniu

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 4 kwietnia 2018, 12:53
  • Region

Pijany i agresywny mieszkaniec gminy Jastków ruszył z siekierą na interweniujących policjantów. Mieli doprowadzić go do więzienia, gdzie miał odbyć rok pozbawienia wolności. We wtorek o godz. 19 policjanci z komisariatu policji w Niemcach realizowali nakaz doprowadzenia 44-letniego mieszkańca gminy Jastków do aresztu śledczego w Lublinie. Gdy funkcjonariusze weszli na teren jego posesji, agresywny mężczyzna […]

Rzucił się z siekierą na policjantów | fot. KMP Lublin

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin
Dodaj anonimowo Na żywo Przejdź do strony

Pijany i agresywny mieszkaniec gminy Jastków ruszył z siekierą na interweniujących policjantów. Mieli doprowadzić go do więzienia, gdzie miał odbyć rok pozbawienia wolności.

We wtorek o godz. 19 policjanci z komisariatu policji w Niemcach realizowali nakaz doprowadzenia 44-letniego mieszkańca gminy Jastków do aresztu śledczego w Lublinie. Gdy funkcjonariusze weszli na teren jego posesji, agresywny mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania, rzucił się na nich z siekierą.

Mężczyzna próbował uderzyć z jednego z policjantów. Dzięki szybkiej akcji interweniujących funkcjonariuszy udało się zatrzymać i obezwładnić 44-latka. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna ma do odbycia rok pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie.

Teraz czeka go dłuższy pobyt za „kratkami”, niż zasądzone 12 miesięcy więzienia. Za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariuszy Kodeks Karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Ważny temat? Prześlij newsa!

Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.

Bądź na bieżąco z Lublinem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!

Spotted Lublin – Wiadomości Lublin

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check