RYSY feat. Justyna Święs już 28 sierpnia w Lublinie!

Warszawski duet RYSY
Warszawski duet RYSY | materiały organizatora

W ostatnią sobotę wakacji warto wybrać się do klimatycznego Wirydarza Centrum Kultury w Lublinie na koncert warszawskiego duetu RYSY, któremu towarzyszyć będzie Justyna Święs z zespołu The Dumplings.

RYSY feat. Justyna Święs w Lublinie

Ich muzyka to wypadkowa progresywnych, tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii. Producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko zaprezentują materiał, który ukazał się latem tego roku na ich najnowszym albumie „4GET”.

Duet gościł na największych polskich festiwalach (m.in. Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver czy Off Festival), a skład koncertowy był często poszerzany o wokalistów, którzy pojawili się na płycie „Traveler” (Justyna Święs, Baasch i Piotr Zioła). RYSY szybko zdobyły uznanie w świecie polskiej muzyki alternatywnej. W 2016 roku duet nagrodzono statuetką „Odkrycie Roku” magazynu Muno, tytułem „Zespół Roku” magazynu Aktivist (plebiscyt Nocne Marki) oraz nominacją do nagrody Fryderyk w kategorii „Debiut Roku”.

Album „4GET” pełen jest masywnych basów i pompujących bębnów zanurzonych w charakterystycznej dla duetu melancholii. Na scenie w Wirydarzu Centrum Kultury towarzyszyć im będzie Justyna Święs – charyzmatyczna wokalistka, znana przede wszystkim z występów w duecie The Dumplings.

Centralny Plac Zabaw zaprasza:

RYSY feat. Justyna Święs
28.08.2021, godz. 21:00
bilet: 40/50 zł
before/after party: Rytmik & Mikro
Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
ck.lublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.