Ryanair ogłasza rozkład lotów na lato 2023 z Lublina. Nowa trasa w letniej siatce

Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku
Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku | fot. Krzysztof Wiśniewski / Port Lotniczy Lublin

Tego lata Ryanair zaoferuje z Lublina loty na 4 trasach, w tym jednej nowej. Przewoźnik ogłosił właśnie rozkład lotów na sezon lato 2023.

Ryanair w wakacje 2023

Ryanair ogłosił dziś (21 lutego) rozkład lotów na Sezon Lato’23 dla Lublina. Od 26 marca mieszkańcy Lublina oprócz Dublina, Gdańska i Londynu, będą mogli też cieszyć się z bezpośredniego połączenia do Mediolanu na lotnisko w Bergamo.

Nie jest to żadna nowość, bo o planowanym uruchomieniu połączenia do Mediolanu pisaliśmy już w grudniu 2022 r., kiedy w systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika znalazł się ten kierunek. Do Mediolanu ze Świdnika latać będzie również Aeroitalia.

Więcej: Już nie tylko Aeroitalia. Od 26 marca 2023 kolejna linia zacznie latać z Lublina do Mediolanu

Ryanair ma przyjemność ogłosić nowy rozkład lotów w Lublinie na lato’23, z 4  trasami do tak pięknych miejsc, jak Dublin, Londyn, Gdańsk oraz Mediolan-Bergamo – dając jeszcze większy wybór na letnie wakacje po najniższych cenach w Europie – mówi Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair CEE & Baltics.

O dużym potencjale nowej trasy mówi prezes Portu Lotniczego Lublin.

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z linią Ryanair, dla której Bergamo będzie już czwartą destynacją, którą obsługuje z Portu Lotniczego Lublin. Trasa ta ma w naszej ocenie duży potencjał i powinna cieszyć się sporym powodzeniem wśród pasażerów – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Prezes podkreślił, iż „połączenia są bardzo dogodne, gdyż można oczywiście wybrać się do samego Bergamo, ale stamtąd do Mediolanu, choćby na weekend, na tzw. city break, co umożliwia częstotliwość lotów”.

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nadal bezsensowne kierunki.. czy z tej dziury zwanej Lublinem polecimy kiedykolwiek w ciekawe miejsca wakacyjne?

  2. Dlaczego nie ma lotów do Wrocławia mnóstwo młodzieży tam studiuje co to za lotnisko dramat

  3. Dlaczego zabrano loty do i z Eindhoven . Z naszego rejonu jest bardzo wiele osób e Holandii i Belgii. Korzystałam z tego połączenia od początku jego istnienia i bardzo zabolała likwidacja tej linii. Wrrrrrrrr.

  4. To jest śmieszne nagle 3 linie ogłaszają loty w to samo miejsce z lublina wizz ryanair i aeroitalia…. dokładnie kiedy lublin – bristol tu wiecej ludzi z lubelskiego i okolic teraz i ukrainy niz w lublinie…

  5. Aeroitalia już odwołała loty z Bergamo do Lublina, szkoda że nie ma połączenia z Piza, centrum Włoch, na pewno byłoby popularne

  6. Kiedy pojawia się loty w: turystyczne,przystępne cenowo miejsca? Typu Bułgaria,Turcja, Egipt. Za każdym razem na wyjazd wakacyjny trzeba jechać do Warszawy… Z Krakowa są loty w tańsze miejsca, z Katowic również, a z Lublina do: zimnego Oslo, drogiego Londynu,albo wakacyjny urlop na plaży w…. Liverpoolu?