Ruszyła rejestracja sztabów Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Rozpoczęła się internetowa rejestracja sztabów tegorocznej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 listopada.

Rejestracji sztabu 26. edycji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę dokonać można drogą internetową, a także w Biurze Organizacyjnym Akcji lub oddziale Biura. Wielka uliczna zbiórka planowana jest na 25 listopada.

Dopełnienie formalności jest niezbędne, jeśli ktoś chce poprowadzić swój sztab akcji i prowadzić zbiórkę darów rzeczowych dla potrzebujących dzieci m.in. zabawek, ubrań, jedzenia, butów, słodyczy i wielu innych.

Sztab akcji można zarejestrować poprzez stronę www.pdpz.pl. Tam musimy dokonać rejestracji podając podstawowe dane, czyli imię, nazwisko i adres mailowy. Następnie na naszego maila przyjdzie informacja z linkami oraz dane do zalogowania do dalszej części formularza rejestracyjnego sztabu. Następnie musimy czekać na weryfikację zgłoszenia.

Sztab główny akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimię mieści się w Radiu Lublin. Tam też można zarejestrować sztab drogą tradycyjną, wypełniając formularz papierowy. Tutaj udzielane są też wszystkie informacje dotyczące akcji.

Biuro organizacyjne akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę mieści się w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ulicy Obrońców Pokoju 2 w Lublinie. Czynna jest nieodpłatna infolinia akcji: 800-600-650.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.