Rusza Amatorska Liga Orlikowa. Wygraj bilety na mecz Reprezentacji Polski!

Amatorska Liga Orlikowa | materiały prasowe

Amatorska Liga Orlikowa jest kolejną odsłoną rozgrywek w ramach Amatorskich Lig Lublina, gdzie do tej pory miłośnicy sportu mogą rywalizować m.in. w futsalu, siatkówce kobiet i mężczyzn oraz tenisie stołowym.

Kolejną odsłoną specjalnie na okres wiosenno-letni jest amatorska liga orlikowa. Są to rozgrywki skierowane do wszystkich miłośników piłki nożnej. Organizatorzy zapewniają rezerwację obiektów ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem, pełne zaplecze organizacyjne i techniczne, wyniki na żywo oraz atrakcyjne nagrody, w tym bilety na mecz Reprezentacji Polski. Planowane terminy spotkań to przestrzeń marca i czerwca 2019 roku, wszystkie spotkania rozgrywane będą w powszednie dni tygodnia w godzinach popołudniowych oraz wieczornych.

Warto podkreślić, że wszystkie mecze sędziowane są przez wykwalifikowanych sędziów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu zawodnicy mogą poczuć się jak na prawdziwych arenach ligowych. Jednocześnie dzięki profesjonalnemu sędziowaniu zachowane zostaną wszelkie przepisy piłki nożnej oraz zasady fair play.

Wypowiedź organizatora: Wychodzimy z kolejną inicjatywą w ramach Amatorskich Lig Lublina. Nasza oferta zostanie wzbogacona o rozgrywki na świeżym powietrzu. W naszej lidze uczestnicy dostają kompleksowo przygotowane rozgrywki, nie muszą martwić się o rezerwację obiektu czy dobre sędziowanie. Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników piłki nożnej w każdym wieku. Udział w naszej lidze to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także doskonała zabawa i możliwość integracji.

Zapisów można dokonywać drogą mailową lub telefonicznie: [email protected] lub 575 924 192. UWAGA! Zapisy do Amatorskiej Ligi Orlikowej zostały przedłużone do 11 marca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.