Rudka: Trzy pociski artyleryjskie znalezione w lesie

68 92835

Wczoraj w lesie w miejscowości Rudka znalezione zostały trzy niewybuchy. Jak się okazało były to pochodzące z czasów II wojny światowej pociski artyleryjskie.

Podczas wczorajszej przechadzki po lesie w miejscowości Rudka mieszkaniec gminy Chełm znalazł trzy niewybuchy. O fakcie tym poinformował dyżurnego komendy. Skierowani na miejsce policjanci zabezpieczali ten teren do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Jak się okazało, były to pochodzące z czasów II wojny światowej pociski artyleryjskie.

To już kolejny raz, kiedy na terenie powiatu chełmskiego w różnych okolicznościach znajdowane są niewybuchy pochodzące z czasów wojny.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.