Rozpocznij projektowanie internetowe! Stwórz wymarzone wnętrza z Kreatorem Kuchni imello.pl

imello.pl - Witaj w domu
imello.pl - Witaj w domu

Projektowanie internetowe zawsze wydawało Ci się czymś spoza Twojego zasięgu? Kreator Kuchni imello.pl to technologiczna rewolucja, dzięki której wymarzoną kuchnię zaprojektujesz w zaledwie kilka chwil – i to bez żadnej wiedzy czy specjalnych umiejętności. Przekonaj się, jakie to proste!

Projektowanie internetowe z Kreatorem Kuchni imello.pl – na czym to polega?

Wystarczy, że spędzisz kilka minut z Kreatorem Kuchni imello.pl, by już po chwili cieszyć się stylowym i w pełni funkcjonalnym projektem. Program działa na zasadzie automatycznego projektowania i zawsze uwzględnia praktyczne zasady planowania kuchni. Dlatego Ty nie musisz w ogóle się na tym znać, aby urządzić wygodną w użytkowaniu przestrzeń.

Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. I to bez specjalnych okularów! Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy” – wymienia Krystian Karwacki z imello.pl.

Kreator kuchni - imello.pl
Kreator kuchni – imello.pl

W samym Lublinie znajdziemy aż 9 autoryzowanych partnerów imello.pl. Są to poniższe studia meblowe:

  • STEE Love Studio Meblowe 20-436 Lublin, ul. Kunickiego 148: https://www.imello.pl/specjalisci/stee-love-studio-meblowe
  • Meble Quattro 20-442 Lublin, ul. Abramowicka 43: https://www.imello.pl/specjalisci/meble-quattro
  • Diso Meble 20-442 Lublin, ul. Rusałka 4A: https://www.imello.pl/specjalisci/diso-meble
  • Amir 20-582 Lublin, ul. Kryształowa 8: https://www.imello.pl/specjalisci/amir
  • Tomasz Meble 20-103 Lublin, Rusałka 12: https://www.imello.pl/specjalisci/tomasz-meble
  • Credo 20-301 Lublin, Fabryczna 2/2.9: https://www.imello.pl/specjalisci/credo-studio-kuchni-verle
  • Reszka 20-103 Lublin, Rusałka 10: https://www.imello.pl/specjalisci/reszka
  • SMK Rogowski 20-469 Lublin, Mariana Smoluchowskiego 1: https://www.imello.pl/specjalisci/smk-rogowski
  • Format 20-313 Lublin, Łęczyńska 43: https://www.imello.pl/specjalisci/format

Najkrótsza droga do wymarzonej kuchni

Projektowanie internetowe z Kreatorem Kuchni imello.pl otwiera przed Tobą prostą drogę do wymarzonego wnętrza. Narzędzie przez cały proces przeprowadzi Cię krok po kroku. Pierwszy etap to wybór kształtu pomieszczenia oraz określenie czy jest to otwarta przestrzeń, czy kuchnia zamknięta. Następnie wprowadzamy wymiary ścian, a jeżeli chcemy, to podajemy również wymiary okien oraz drzwi. Na plan możemy też nanieść przyłącza. Teraz – na podstawie przedstawionych na zdjęciach aranżacji – zaznaczamy, jak powinna wyglądać nasza strefa kuchni. Na tej podstawie kreator wybierze styl, w którym urządzi nasze wnętrze.

Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl
Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Kolejny krok to wybór układu zabudowy kuchennej oraz preferowanego AGD. Kreator domyślnie zaproponuje nam 6 podstawowych sprzętów. My natomiast możemy dookreślić ich specyfikację, decydując np. czy w naszej kuchni powinna zaleźć się lodówka wolnostojąca, czy do zabudowy, czy chcemy płytę gazową, czy indukcyjną, zlewozmywak jedno, dwu czy półtorakomorowy, okap w zabudowie czy też nie itp.

Jeśli chcemy, możemy też wybrać do naszej kuchni dodatkowe urządzenia AGD: ekspres do kawy, mikrofalówkę, szufladę grzewczą oraz pralkę. A jeżeli mamy swoją ulubioną markę AGD, jak na przykład Bosch, Siemens czy Kernau, możemy zaznaczyć ją na dostępnej liście, by kreator w naszym projekcie wykorzystał sprzęty od konkretnego producenta.

Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl
Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Ostatni krok to wybór rodzaju mebli oraz określenie wzrostu domowników (niski, średni, wysoki wzrost), aby na tej postawie program będzie mógł dopasować wygodną wysokość szafek. Jeszcze tylko chwilka cierpliwości i na ekranie pojawi się kilka propozycji naszej kuchennej aranżacji!

Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl
Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

imello.pl – tu czeka na Was wnętrzarska uczta

Projektowanie internetowe z Kreatorem Kuchni to najważniejsza funkcjonalność serwisu imello.pl, ale nie jedyna.

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością” – zaznacza e-marketing manager GT Group Barbara Jacek.

Co więcej, na imello.pl dostępna jest także strefa okazji, w której znajdziemy informacje o aktualnych promocjach obowiązujących w autoryzowanych studiach imello.pl.

To jak? Bierzesz się za projektowanie? Zacznij urządzać kuchnię swoich marzeń już teraz: https://www.imello.pl/zaprojektuj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.