Rowerzystka potrącona na przejeździe rowerowym. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym na ul. Bursaki
Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym na ul. Bursaki | fot. reporter Janusz Żychowicz

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzystki, do którego doszło na przejeździe rowerowym niedaleko Decathlonu na Czechowie w Lublinie. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Kobieta potrącona na przejeździe rowerowym w Lublinie

Do zdarzenia doszło w piątek (08.03) około godz. 16 na ul. Bursaki w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Smorawińskiego doszło do potrącenia rowerzystki. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Hyundai nie zachował ostrożności, nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił rowerzystkę, która przejeżdżała przez przejazd rowerowy. Kierowca hyundaia wyjeżdżał z ul. Bursaki w al. Smorawińskiego.

Rowerzystka w wyniku potrącenia doznała obrażeń ciała. Zapadła decyzja o przetransportowaniu kobiety do szpitala na badania. W miejscu zdarzenia pracują jeszcze policjanci, w wyniku czego mogą występować utrudnienia w ruchu.

Potrącenie rowerzystki na ul. Bursaki
Potrącenie rowerzystki na ul. Bursaki | fot. reporter Janusz Żychowicz

Zderzenie pojazdów przed przejściem dla pieszych

Nieopodal na al. Andersa około godz. 16:20, na wysokości ul. Bazylianówka, doszło też do zderzenia dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych. W miejscu zdarzenia zablokowany jest lewy pas w kierunku al. Smorawińskiego.

Zderzenie pojazdów przed przejściem dla pieszych na al. Andersa
Zderzenie pojazdów przed przejściem dla pieszych na al. Andersa | fot. reporter Janusz Żychowicz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.