Rowery skradzione olsztyńskim ratownikom odnalazły się w jednym z lombardów w Lublinie

d0ce081a95d59b3aadab2f68610b72dd

Policjanci odnaleźli dwa rowery skradzione z garażu ratowników Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie. Rowery znajdowały się w jednym z lombardów w Lublinie.

 

W nocy 31 stycznia nieznani sprawcy dokonali włamania do pomieszczeń Grupy Ratownictwa PCK w Olsztynie. Wolontariuszom skradziono dwa rowery, które służyły do ratowania życia i zdrowia mieszkańców Olsztyna oraz regionu podczas realizacji rowerowych patroli ratowniczych czy pełnienia służby medycznej podczas różnego rodzaju wydarzeń w tym imprez sportowych.

 

Na szczęście ratownicy znów będą mogli jeździć, bo policjanci odnaleźli rowery w jednym z lombardów w… oddalonym od Olsztyna o 380 km Lublinie. Sprzęt w stanie nienaruszonym wróci do olsztyńskich ratowników. Ich wartość to ponad 4 tys. złotych.

 

Źródło: Olsztyn.com.pl

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.