Rowery dla najmłodszych mieszkańców w ramach systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego

smallrower e1458156823679
Rower dziecięcy w ramach systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego

Rozbudowa systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego zbliża się ku końcowi. Jedną z nowości jakie czekać będą na użytkowników w tym sezonie będą rowerki dla dzieci.

W chwili uruchomienia systemu do dyspozycji użytkowników będą dwie stacje „Lubelskiego Roweru dla dzieci” w wieku od 6 lat, zlokalizowane przy ul. Leszczyńskiego i ul. Długosza, z łącznie 20 jednośladami dla najmłodszych rowerzystów.

Zasady wypożyczania, oraz opłat są takie same jak w przypadku roweru do osób dorosłych, jedynie zwrot rowerków musi być dokonany w miejscu wynajmu.

Użytkowanie jednośladu dziecięcego jest możliwe pod nadzorem opiekuna prawnego, zarejestrowanego i posiadającego swoje konto w Systemie LRM. Opiekun zobowiązany jest do nadzoru jazdy dziecka aż do momentu zwrotu. Jako ciekawostkę, można przytoczyć fakt, że miasto Lublin jako drugie miasto na świecie wprowadza do samoobsługowego systemu roweru miejskiego, jednoślady dla dzieci.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Korzystałem z miejskich w zeszłym roku, teraz poszedłem do media expert i na promocji kupiłem sobie jakiś niezbyt znanej marki, ale chyba polskiej i osprzęt czyli hamulce i przerzutki są dobre, natomiast sam rower lekki, więc to najważniejsze. nie musze świecić naklejką.

  2. O, a co to za marka Indiana w ogóle pierwsze słyszę ,natomiast osprzęt rzeczywiście ujdzie