Rower miejski porzucony na granicy miasta. Ktoś zaparkował go przy przejeździe kolejowym

96866343 253563682510203 2664681363516424192 n 1
Porzucony rower miejski przy przejeździe kolejowym na ul. Mełgiewskiej | fot. czytelnik Paweł

Nextbike Polska, operator miejskiej wypożyczalni rowerów Lubelski Rower Miejski, zachęca do zgłaszania porzuconych jednośladów w zamian za doładowanie konta w systemie.

Przerwa spowodowana wprowadzonym przez rząd zakazem użytkowania publicznych rowerów miejskich dobiegła końca. Rząd przychylił się do apeli i w najnowszym rozporządzeniu epidemicznym zniósł zakaz korzystania z miejskich wypożyczalni rowerowych, które ponownie zostały uruchomione z dniem 6 maja.

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia operator systemu – Nextbike Polska – prowadzi dezynfekcję newralgicznych elementów rowerów jak kierownice, siodełka, linki, manetki oraz terminale. Jednoślady są dezynfekowane przynajmniej dwa razy dziennie w ramach codziennej pracy osób serwisujących oraz relokujących rowery miejskie we wszystkich działających systemach, których operatorem jest Nextbike Polska.

Porzucony rower miejski na granicy miasta

We wtorek otrzymaliśmy informację od jednego z naszych Czytelników o porzuconym rowerze, który stał zaparkowany od dwóch dni przy przejeździe kolejowym na ul. Mełgiewskiej. O sprawie powiadomiliśmy operatora, który wysłał na miejsce pracowników serwisowych.

Przypomnijmy, że użytkownik Lubelskiego Roweru Miejskiego, który znajdzie porzucony rower, zadzwoni pod numer telefonu 22 244 13 13 i zgłosi jego lokalizację może liczyć na bonus. Po potwierdzeniu zgłoszenia i odebraniu roweru przez ekipę serwisową, osoba, która, jako pierwsza go zgłosiła, otrzyma doładowanie konta w systemie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.