Rower miejski: Darmowa godzina jazdy codziennie dla posiadaczy karty MultiSport

26207867613 5a05e97869 h e1467308842948
Rower miejski | fot. Michał Borowski

Nextbike Polska i Benefit Systems przygotował ciekawą ofertę dla posiadaczy MultiSport. Każdy zarejestrowany w programie użytkownik może codziennie dokonywać wynajmu rowerów miejskich do 60 minut za darmo.

Programem MultiSportBike objęto przejazdy na rowerach publicznych we wszystkich miastach, w których operatorem systemu jest Nextbike: Warszawa, Łódź, Lublin (w tym: Świdnik), Wrocław, Białystok (w tym: Choroszcz), Poznań, Opole, Katowice, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Stalowa Wola oraz Juchnowiec Kościelny.

Darmowa godzina jazdy rowerem dziennie

Standardowo dla lubelskich rowerzystów darmowe jest 20 minut każdego wynajmu. Dla posiadaczy karty MultiSport, którzy przystąpią do programu i zarejestrują się na stronie www.nextbike.pl/multisportbike, codziennie przysługuje wypożyczenie roweru do 60 minut.

Nie jest pobierana także opłata inicjalna za rejestrację konta. Od momentu startu programu, 25 czerwca, „zapisało się” blisko półtora tysiąca osób.

– Nasze systemy od lat podbijają polskie miasta. Z naszych usług korzysta już ponad 800 tysięcy osób które dokonało prawie 13 milionów wypożyczeń rowerów. Dla tych, spośród naszych użytkowników, którzy posiadają kartę MultiSport, ale również dla osób, które jeszcze nie dołączyły do grona rowerzystów miejskich, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dzięki niej korzystanie z wypożyczalni jest jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. zwykły rower z media expert i nikt mi nigdy nie liczy czasu jazdy 😀