Rossmann – godziny otwarcia w Wielką Sobotę i Wielkanoc 2023

Rossmann
Rossmann | fot. Dominik Wąsik

Wielu klientów drogerii Rossmann szuka informacji na temat godzin otwarcia w Wielką Sobotę 2023. Okazuje się, że godziny otwarcia Rossmann w Wielką Sobotę różnią się w zależności od lokalizacji. Sprawdź szczegóły funkcjonowania drogerii Rossmann w Wielkanoc.

Wielka Sobota jest ostatnim dniem przed Wielkanocą, kiedy możemy zrobić ostatnie zakupy. Tego dnia wszystkie sklepy będą czynnej krócej niż zazwyczaj. Jest to związane z Ustawą zakazie handlu w niedzielę, która wprowadziła w Wielką Sobotę zakaz pracy w handlu po godzinie 14:00.

Rossmann godziny otwarcia Wielka Sobota

Jak w Wielką Sobotę będą czynne drogerie Rossmann? Tej informacji szuka wielu klientów, którzy planują 8 kwietnia wybrać się na przedświąteczne zakupy do Rossmanna. W ofercie wielkanocnej Rossmann są m.in. koszyk wielkanocny, drewniane przywieszki wielkanocne, farby do malowania jaj, świąteczne dekoracje, torby prezentowe.

Warto pamiętać, że godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od lokalizacji drogerii, np. drogerie w galeriach handlowych mogą być czynne krócej lub dłużej niż pozostałe. Dokładne godziny otwarcia Rossmann znajdują się na witrynach poszczególnych sklepów.

Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy drogerii Rossmann w Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Wielkanoc.

DzieńGodziny otwarcia
Wielki Piątek, 7 kwietnia8:30-20:30
Wielka Sobota, 8 kwietnia8:30-13:30
Wielkanoc, 9 kwietniazamknięte

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.