Roksana Węgiel wystąpi w Lublinie 24 kwietnia 2022. Bilety na koncert w sprzedaży

Roksana Węgiel zagra koncert w Lublinie
Roksana Węgiel zagra koncert w Lublinie | materiały prasowe

Koncert Roksany Węgiel w Centrum Spotkania Kultur został zaplanowany na 24 kwietnia 2022 r. Posiadacze specjalnego pakietu będą mogli spotkać się osobiście z Roxie w specjalnej sali CSK. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym materiale.

Jej debiutancki singiel „Żyj” w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór „Obiecuję”, którego teledysk obejrzano ponad 7 mln razy. Artystka nagrała również singiel „Zatrzymać chwilę” w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu „Anyone I Want To Be” biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 42 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany „Manu. Bądź sobą”.

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się anglojęzyczny singiel „LayLow”, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Nagroda Music Awards 2019 w Sewilli – tytuł najlepszej polskiej artystki.

Koncert Roksany Węgiel w Lublinie 2022

Już 24 kwietnia 2022 r Roksana wystąpi na scenie Centrum Spotkania Kultury przy ul. Plac Teatralny 1 w Lublinie. Bilety dostępne w kasach Centrum Spotkania Kultur (tel. 81 441 56 32) oraz u organizatora (tel. 669 179 886, tel. 602 757 446) na stronie www.kupbilecik.pl. Bilety w cenie od 99 do 119 zł.

Spotkaj się z Roksaną Węgiel!

Pakiet BEST FUN obejmuje:
– wyjątkowe spotkanie z Roksaną Węgiel po koncercie w specjalnej sali,
– możliwość rozmowy, zadawania pytań,
– zrobienie wspólnego zdjęcia z Roksaną Węgiel,
– w prezencie płytę wraz z autografem Roksany!

Na spotkanie wejdą wyłącznie osoby posiadające bilet BEST FUN! Liczba osób jest ograniczona, dlatego warto spieszyć się z kupnem zaproszenia!

Uwaga! Bilet BEST FUN nie upoważnia do udziału w całym koncercie, a gwarantuje spotkanie z gwiazdą! Poznaj swoją idolkę, porozmawiaj z nią, zrób zdjęcie i zabierz pamiątkę na całe życie – płytę z autografem!

Plakat Roksana Węgiel Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.