Rodzinna majówka w Ogrodzie Botanicznym

Rodzinna majówka wśród różnokolorowych kwiatów i drzew. Ogród Botaniczny UMCS wraz ze Studenckim Kołem Turystyki i Rekreacji GLOBTROTER zachęca do spędzenia przedostatniej majowej niedzieli właśnie w botaniku.

Na rodzinną majówkę przygotowano warsztaty, kiermasz rękodzieła, czy produktów naturalnych, a także występy wokalno-muzyczne i konkursy z nagrodami. W samo południe w Dworku Kościuszków rozpocznie się koncert skrzypcowy w wykonaniu Pawła Mazura, a o godzinie 15 dowiemy się w jaki sposób powstają słodkie cukierki i lizaki.

Majówka w ogrodzie botanicznym przy ul. Sławinkowskiej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11.00 i potrwa do 17.00. Wstęp dla dzieci do lat 7, a także posiadaczy Karty Absolwenta UMCS i biletów sezonowych jest bezpłatny.

W programie:
12.00 – Paweł Mazur – koncert skrzypcowy w Dworku Kościuszków
13.00 – „Cukier Lukier” – zobacz na własne oczy, jak powstają cukierki i lizaki
14.00 – „Pieśni Czar” – występ Grupy Wokalno-Instrumentalnej Rady Dzielnicy Wieniawa,
15.00 – „Cukier Lukier” – zobacz na własne oczy, jak powstają cukierki i lizaki
16.00 – „Senioritki” – występ zespołu wokalnego z Domu Kultury LSM

Ponadto:
– warsztaty rękodzieła,
– zabawy dla całej rodziny,
– konkursy z nagrodami,
– tańce animacyjne,
– pokazy hula hoop,
– kiermasz rękodzieła i produktów naturalnych

Bilet wstępu – 4 zł
Dzieci do lat 7 – wstęp wolny

Przypominamy, że wejście do Ogrodu znajduje się przy ul. Willowej, gdzie jest duży, bezpłatny parking. Dojazd komunikacją miejską – autobusy nr 2,7, 37.

plakat_botaniczny

fot. wikipedia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.