Roczne kursy i szkolenia realizowane na programie studiów podyplomowych

studia shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Lepsze kwalifikacje zawodowe otwierają drogę do znalezienia stabilnej i dobrze płatnej pracy. Osoby z wykształceniem wyższym mają do wyboru studia podyplomowe, a pozostali? Kursy i szkolenia na poziomie akademickim!

We współczesnym świecie wiedza i umiejętności są niezwykle ważne i nie podlega to dyskusji. Jednak równie ważny jest dokument, który je potwierdza. Pracodawcy z rezerwą podchodzą do zatrudniania samouków, bo nie wiadomo tak naprawdę, czy te osoby rzeczywiście mają deklarowaną wiedzę.

Jeśli masz ambicje, żeby się rozwijać, chcesz więcej zarabiać, awansować albo się przebranżowić, to musisz poszerzać swoje kwalifikacje. Nie ma innej drogi. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

Brak dyplomu studiów wyższych nie jest jednak równoznaczny z zamknięciem furtki do kariery, bo można znaleźć mnóstwo przykładów fantastycznych karier, które nie były podparte studiami.

Prawie każda Uczelnia posiada bogatą ofertę studiów podyplomowych, a co ze szkoleniami i kursami na wysokim poziomie? Spokojnie! Istnieją na rynku bardzo merytoryczne kursy, które pozwolą Ci uzupełnić wiedzę albo nabyć nową i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

W Lublinie takie kursy organizuje Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji mieszcząca się przy ulicy Bursaki 12. Kursy akademickie w WSPA prowadzone są wg programu studiów podyplomowych, co za tym idzie gwarantują wysoki poziom, szczególnie pod kątem wykorzystania wiedzy w praktyce.

INFOGRAFIKA

Na zakończenie uczestnicy kursu otrzymują certyfikat, a nie dyplom. Istnieje możliwość dofinansowania szkoleń w ramach projektu „Usługi rozwojowe dla MŚP w podregionie lubelskim”, jak również skorzysta z dofinansowania w ramach KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego).

Każdy kurs trwa 2 semestry (łącznie rok), a do wyboru jest wiele kierunków, w tym:

>> Administrowanie sieciami komputerowymi;

>> Dietetyka;

>> Inspektor Danych Osobowych;

>> Logistyka i cło w zarządzaniu międzynarodowym obrotem towarowym;

>> Zarządzenie bezpieczeństwem i higieną pracy;

>> Zamówienia publiczne;

>> Transport-Spedycja-Logistyka;

>> Zarządzanie i marketing;

>> Systemy baz danych.

Dokładne informacje dotyczące poszczególnych kursów znajdziesz TUTAJ.

Do kogo skierowane są kursy WSPA?

+ Do wszystkich osób, które nie mają odpowiedniego wykształcenia, a posiadają już doświadczenie.

+ Do wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i awansować.

+ Do osób chcących się przebranżowić.

+ Do osób ambitnych i żądnych wiedzy.

+ Do studentów drugiego roku.

W WSPA nie ma żadnych wymagań w stosunku do osób, które chcą przejść roczny kurs akademicki. Wystarczy tylko wypełnić wniosek zgłoszeniowy. Nie musisz rywalizować o miejsce z innymi kandydatami, ale ilość miejsc na danym kierunku jest ograniczona (15-20), więc o rozpoczęciu nauki decyduje kolejność zgłoszeń.

Dowiedz się więcej o kursach i o samej szkole na stronie wspa.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.