Roczne dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Matka dziewczynki kompletnie pijana

Roczne dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Matka dziewczynki kompletnie pijana
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do szpitala trafił dziecko z obrażeniami ciała. Lekarze powiadomili o tym fakcie policję, która zatrzymała matkę dziecka. Kobieta w momencie zatrzymania miała ponad 2,5 promila.

W czwartek około godz. 21 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że do szpitala we Włodawie zostało przywiezione roczne dziecko z obrażeniami ciała. Policjanci ustalili, że dziewczynkę przywiózł jej ojciec, który po powrocie z pracy zastał płaczące dziecko z obrażeniami ciała i kompletnie pijaną matkę.

Kiedy policjanci pojechali do mieszkania kobiety, badanie alkomatem wykazało ponad 2,6 promila alkoholu. 45-letnia mieszkanka gm. Hanna została zatrzymana za sprawowanie opieki nad dzieckiem pod działaniem alkoholu, w wyniku czego w nieustalonych na tą chwilę okolicznościach doznało ono obrażeń ciała.

Policjanci badają okoliczności całego zdarzenia. Za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przez sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.