Roboty drogowe w centrum Lublina. Będzie nowy pas lewoskrętu na rondzie Mohyły

IMG 20200312 085013
Utrudnienia w okolicach ronda Dmowskiego | fot. Dominik Wąsik

Na początku marca rozpoczęły się prace drogowe w rejonie ronda Dmowskiego i ronda Mohyły w centrum Lublina. Jak długo kierowcy będą musieli się liczyć z utrudnieniami?

„Utrudnienia na drodze w okolicy ronda Dmowskiego są związane z poszerzeniem jezdni na potrzeby nowego lewoskrętu na ul. Lwowskiej, pomiędzy rondem Dmowskiego a rondem Mohyły. Zajęcie skrajnego, lewego pasa ruchu potrwa do połowy kwietnia” – wyjaśnia Grzegorz Jędrek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Przypominamy o trwających pracach związanych z przebudową i budową zatok autobusowych. Dwie zatoki przystankowe są przebudowywane przy rondzie Dmowskiego: na al. Unii Lubelskiej (w okolicy galerii handlowej Vivo Lublin) i na al.Tysiąclecia (naprzeciwko galerii).

„Nowa zatoka jest wykonywana na ul. Podzamcze, u zbiegu jej dwóch odnóg, od strony Placu Singera. Tu także główne utrudnienia potrwają do połowy kwietnia” – mówi Grzegorz Jędrek.

IMG 20200312 085051
Utrudnienia w okolicach ronda Dmowskiego | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.