Robak w popularnych czekoladowych cukierkach na wagę

Robak w czekoladowych cukierkach Wawel kupionych na wagę w Kauflandzie | fot. czytelniczka Ewa
Robak w czekoladowych cukierkach Wawel kupionych na wagę w Kauflandzie | fot. czytelniczka Ewa

Czekoladki z fatalną „niespodzianką” kupiła nasza Czytelniczka w jednym z sklepów sieci Kaufland w Lublinie. Po odwinięciu sreberka znalazła – oprócz czekoladowego cukierka z kawałkami orzechów – również białego robaka.

Robak w cukierkach z Wawelu

Nasza Czytelniczka przesłała do redakcji nagranie, które potwierdza, że robak w cukierku czekoladowym jest jak najprawdziwszy i żywy. Od samego patrzenia na dłuższy czas odechciewa się słodyczy…

Cukierki czekoladowe na wagę Michałki z Wawelu czytelniczka kupiła dziś w Kauflandzie przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie. Kobieta nie chciała ryzykować i wyrzuciła do kosza pozostałe cukierki.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.