Rewolucja nad Zalewem Zemborzyckim! Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim!

D-57 Sportowy Zalew- profesjonalne atlasy treningowe ze zmiennym obciążeniem nad Zalewem Zemborzyckim | materiały prasowe

Trwa głosowanie na projekty w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Lublina na projekt D-57 Sportowy Zalew- profesjonalne atlasy treningowe ze zmiennym obciążeniem nad Zalewem Zemborzyckim.

Chcemy stworzyć dla wszystkich mieszkańców i nie tylko profesjonalną, ogólnodostępną siłownię na świeżym powietrzu. W obecnych czasach, gdy wszystkie siłownie, kluby fitness zostają zamykane przez rozwijającą się pandemię koronawirusa, zawalczmy razem o możliwość treningu na profesjonalnej siłowni!

Każdy z nas na pewno widział niejedną siłownię plenerową z urządzeniami fitness. Może nawet mieliście okazję poćwiczyć na jednej z nich? Urządzenia Fitness służą do rekreacji i lekkich treningów, podczas gdy Trenażery Activeline to zupełna nowość w Polsce.

Atlasy Treningowe to rewolucja w dziedzinie sportu! Profesjonalne trenażery są urządzeniami takimi jak na tradycyjnych siłowniach, które dostosowano i przeniesiono na zewnątrz. Pozwalają na wykonanie treningu siłowego wszystkich partii mięśni.

D-57 Sportowy Zalew- profesjonalne atlasy treningowe ze zmiennym obciążeniem nad Zalewem Zemborzyckim | materiały prasowe

Rewolucja w dziedzinie sportu w Lublinie

Projekt D-57 Sportowy Zalew to 10 innowacyjnych, certyfikowanych atlasów treningowych, które posiadają system zmiennego obciążenia w zakresie od 2,5 do 200 kg (obciążniki przesuwać po zamkniętych, stalowych szynach – łatwo i bezpiecznie). Wiesz, co to oznacza? Możliwość przeprowadzenia pełnowartościowego treningu siłowego, rozbudowania tkanki mięśniowej i wszystkich partii ciała poprzez zmienne obciążenie, które każdy może dostosować do własnych potrzeb. To siłownia z prawdziwego zdarzenia, która może powstać w Lublinie.

Od teraz każdy trening na świeżym powietrzu to czysta przyjemność bez karnetów czy zobowiązań!

Aplikacja wirtualnego trenera

Profesjonalne Atlasy Treningowe wyposażone są w aplikację wirtualnego trenera – wystarczy zeskanować telefonem znajdujący się na urządzeniu kod QR i na ekranie wyświetli nam się film instruktażowy, gdzie profesjonalny trener przeprowadzi nas przez trening na urządzeniu. Fajnie, prawda? Ale to nie wszystko…

Profesjonalna siłownia dostępna dla WSZYSTKICH

Idea innowacyjnych atlasów treningowych jest prosta- stworzenie miejsca ogólnodostępnego, z którego będzie mógł skorzystać każdy: bez względu na stopień zaawansowania, płeć, wiek, wagę, czy ilość wolnego czasu. Kilka urządzeń, które postawimy w ramach projektu Sportowy Zalew, będzie dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W projekcie zaplanowaliśmy również budowę 100 m2 chodnika, w celu zlikwidowania wszelkich barier komunikacyjnych.

D-57 Sportowy Zalew- profesjonalne atlasy treningowe ze zmiennym obciążeniem nad Zalewem Zemborzyckim | materiały prasowe

SPORTOWY ZALEW- NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zalew Zemborzycki to nasze ulubione miejsce do treningu. Z przyjemnością odwiedzamy tę okolicę, by naładować wewnętrzne akumulatory, pobiegać czy pojeździć na rowerze. Ale czy nie uważasz, że brakuje tam profesjonalnej siłowni? Trening na świeżym powietrzu pozwala efektywnie dotlenić organizm, a co za tym idzie również zwiększyć odporność, która jest tak bardzo istotna.

Z profesjonalnej siłowni ze zmiennym obciążeniem będziesz mógł korzystać bezpłatnie, o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku, bez ścisku. Postawiliśmy na atlasy treningowe, które są maksymalnie odporne na akty wandalizmu dzięki wykonaniu z najnowocześniejszych materiałów i stabilnej konstrukcji. Jesteśmy pewni, że Sportowy Zalew to inwestycja, która pomoże nam zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne, jak również wpiszę się w sportową mapę miasta.

Zróbmy razem sportową rewolucję w Lublinie! Wesprzyj nas swoim głosem!

Aby zagłosować, należy: wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin – KLIK i nacisnąć przycisk GŁOSUJ ONLINE. Możesz oddać w sumie cztery głosy – dwa na projekty ogólnomiejskie i dwa na projekty dzielnicowe. Nasz projekt znajdziesz w kategorii projekty dzielnicowe, pod nazwą Sportowy Zalew z numerem D-57.

Aby prawidłowo oddać głos, będziesz musiał podać: imię i nazwisko, cztery ostatnie cyfry numeru PESEL lub cztery ostatnie cyfry dokumentu tożsamości oraz numer telefonu, na który otrzymasz SMS-em kod weryfikacyjny. Możesz również zagłosować na papierze – wystarczy pobrać i wydrukować kartę do głosowania (znajdziesz ją TUTAJ), a następnie zostawić ją w jednym z wyznaczonych punktów. 

Pełną ofertę siłowni zewnętrznych możesz znaleźć na stronie: https://activeline.eu/k/sprzet-sportowy/zewnetrzne-atlasy/

Przedstawiliśmy Ci nasz projekt w maksymalnie prosty i krótki sposób. Jeśli jednak przed oddaniem swojego głosu na nasz projekt chcesz o cokolwiek zapytać lub poznać więcej szczegółów dotyczących projektu – pisz! Kontakt do nas: [email protected]

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy! Ślemy sportowe pozdrowienia!

Drużyna Activeline

D-57 Sportowy Zalew- profesjonalne atlasy treningowe ze zmiennym obciążeniem nad Zalewem Zemborzyckim | materiały prasowe


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.