Rewolucja nad Zalewem Zemborzyckim! Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim!

D-47 O!Siłka - siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera| materiały prasowe

Trwa głosowanie na projekty w tegorocznym Budżecie Obywatelskim. Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców Lublina na projekty numer D-47 i D-57 o tytułach O!Siłka – siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera nad Zalewem Zemborzyckim i w wąwozie na Kalinowszczyźnie.

Chcemy stworzyć dla wszystkich mieszkańców i nie tylko profesjonalną, ogólnodostępną siłownię na świeżym powietrzu. W obecnych czasach, gdy wszystkie siłownie, kluby fitness zostają zamykane przez rozwijającą się pandemię koronawirusa, zawalczmy razem o możliwość treningu na profesjonalnej siłowni!

Atlasy Treningowe to rewolucja w dziedzinie sportu! Profesjonalne trenażery są urządzeniami takimi jak na tradycyjnych siłowniach, które dostosowano i przeniesiono na zewnątrz. Pozwalają na wykonanie treningu siłowego wszystkich partii mięśni.

D-47 O!Siłka – siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera | materiały prasowe

Rewolucja w dziedzinie sportu w Lublinie

D-47 i D-57 to projekty zakładające stworzenie siłowni z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera. Wiesz, co to oznacza? Możliwość przeprowadzenia pełnowartościowego treningu siłowego, rozbudowania tkanki mięśniowej i wszystkich partii ciała poprzez zmienne obciążenie, które każdy może dostosować do własnych potrzeb. To siłownia z prawdziwego zdarzenia, która może powstać w Lublinie.

Od teraz każdy trening na świeżym powietrzu to czysta przyjemność bez karnetów czy zobowiązań!

Aplikacja wirtualnego trenera

Profesjonalne Atlasy Treningowe wyposażone są w aplikację wirtualnego trenera – wystarczy zeskanować telefonem znajdujący się na urządzeniu kod QR i na ekranie wyświetli nam się film instruktażowy, gdzie profesjonalny trener przeprowadzi nas przez trening na urządzeniu. Fajnie, prawda? Ale to nie wszystko…

Profesjonalna siłownia dostępna dla WSZYSTKICH

Idea innowacyjnych atlasów treningowych jest prosta- stworzenie miejsca ogólnodostępnego, z którego będzie mógł skorzystać każdy: bez względu na stopień zaawansowania, płeć, wiek, wagę, czy ilość wolnego czasu. Kilka urządzeń, które postawimy w ramach projektu O!Siłka, będzie dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – w ramach projektu O!Siłka.

D-47 O!Siłka – siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera| materiały prasowe

O!SIŁKA – NAJLEPSZA INWESTYCJA

Zalew Zemborzycki i Wąwóz na Kalinowszczyźnie to nasze ulubione miejsce do treningu. Z przyjemnością odwiedzamy te okolice, by naładować wewnętrzne akumulatory, pobiegać czy pojeździć na rowerze. Ale czy nie uważasz, że brakuje tam profesjonalnej siłowni? Trening na świeżym powietrzu pozwala efektywnie dotlenić organizm, a co za tym idzie również zwiększyć odporność, która jest tak bardzo istotna.

Z profesjonalnej siłowni ze zmiennym obciążeniem będziesz mógł korzystać bezpłatnie, o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku, bez ścisku. Postawiliśmy na atlasy treningowe, które są maksymalnie odporne na akty wandalizmu dzięki wykonaniu z najnowocześniejszych materiałów i stabilnej konstrukcji. Jesteśmy pewni, że O!Siłka –siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera jest doskonałym rozwiązaniem, by zapełnić obie przestrzenie i cieszyć się bezpłatnym, profesjonalnym treningiem na zewnątrz.

Zróbmy razem sportową rewolucję w Lublinie! Wesprzyj nas swoim głosem!

Aby zagłosować, należy: wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin – https://lublin.eu/budzetobywatelski. Możesz oddać w sumie cztery głosy – dwa na projekty ogólnomiejskie i dwa na projekty dzielnicowe. Nasze projekt znajdziesz w kategorii projekty dzielnicowe, pod nazwą O!Siłka – siłownia z wykorzystaniem zewnętrznych atlasów treningowych z systemem zmiennego obciążenia i aplikacją wirtualnego trenera z numerami D-47 i D-57.

Aby prawidłowo oddać głos, będziesz musiał podać: imię i nazwisko, cztery ostatnie cyfry numeru PESEL lub cztery ostatnie cyfry dokumentu tożsamości oraz numer telefonu lub adres e-mail, na który otrzymasz SMS-em kod weryfikacyjny. Możesz również zagłosować na papierze – wystarczy pobrać i wydrukować kartę do głosowania, a następnie zostawić ją w jednym z wyznaczonych punktów.

Zewnętrzne atlasy treningowe Activeline
Zewnętrzne atlasy treningowe Activeline | materiały prasowe

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.