Restauracja Pierogarnia u Kucharek przyjmuje zamówienia na świąteczne potrawy

Pierogarnia u Kucharek
PARTNER SERWISU

W restauracji Pierogarnia u Kucharek możesz zamówić pierogi, uszka oraz barszczyk na święta. Oferta jest wyjątkowo korzystna, a do wyboru masz kilka rodzajów wyśmienitych dań.

Pierogarnia u Kucharek oferuje:

>> pierogi z kapustą i grzybamami

>> uszka z kapustą i grzybami

>> uszka z pieczarkami

>> kapustę z grzybami

>> kluski z makiem i bakaliami

>> barszcz czerwony

Wszystkie oferowane potrawy są przygotowywane na bieżąco ze świeżych składników i przez doświadczone kucharki, które każdego dnia zachwycają swoimi umiejętnościami gości restauracji Pierogarnia u Kucharek.

Lokale prowadzone pod szyldem Pierogarnia u Kucharek działają w Lublinie w dwóch lokalizacjach – w Centrum Handlowym Galeria Olimp i przy ulicy Chopina 13, a także w Puławach przy ulicy Centralnej 10.

Zamówienia na wigilijne potrawy są przyjmowane do dnia 20 grudnia pod numerami telefonów:

+ CH Galeria Olimp – 533-80-60-60

+ Chopina 13 – 533-70-90-90

+ Puławy – 533-60-50-50

Więcej informacji o lokalach i standardowej ofercie Pierogarni u Kucharek znajdziesz na stronie facebook.com/ukucharek.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ja już zamówiłem, pewnie znowu jako pierwszy hehe 😀 To nie jest żadna garmażerka, pierogi obfitują w farsz, a i jakość jest super, jak to niestety rzadko bywa jak się kupuje gotowe jedzenie przed świętami. Tu jest super, śmiało można brać, a taniej w domu wcale nie wyjdzie.