Restauracja Locomotiva to pociąg, który bezpiecznie dojeżdża pod każde drzwi

locomotiva

Restauratorzy chcąc przetrwać ten trudny okres zmieniają menu i dostosowują ceny. Promują bezpieczną i bezdotykową dostawę do domu. Restauracja Locomotiva przygotowała dla Was specjalne menu dowozowe – znajdziecie w nim zarówno śniadanie angielskie, żeberka barbacue, soczyste burgery, pierogi, czy dania dla dzieci.

Locomotiva – Restauracja rodem z Orient Expressu

Hotel i restauracja Locomotiva to biznes rodzinny. Wnętrze restauracji wygląda jak wycięte rodem z Orient Expressu, stylowy wystrój i elegancki klimat restauracji dopełnia wyśmienite jedzenie, przygotowane pod okiem szefa kuchni Daniela Jurzyńskiego.

Wnętrze restauracji Locomotiva

„Locomotiva znana jest od lat z dobrej kuchni. Goście cenią to miejsce za smak przyrządzanych potraw. Opieramy się na lokalnych składnikach, czerpiemy z kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej” – opowiada Szef Kuchni.

Niestety, obecne realia sprawiają, że restauracja nie może przyjmować gości w swoich eleganckich progach – jednak co stoi na przeszkodzie, by wyśmienite dania zamówić z bezpieczną, bezkontaktową dostawą do domu?

locomotiva

Locomotiva przygotowała specjalne menu dowozowe – wyśmienite jedzenie, przygotowane oraz podane w bezpieczny sposób

Ze względu na obecną pandemię koronawirusa, restauratorzy zostali zmuszeni do tymczasowego zamknięcia swoich stacjonarnych lokali. Na reakcję Locomotivy nie trzeba było jednak długo czekać – szef kuchni przygotował specjalne menu dowozowe, a obsługa restauracji została przeszkolona pod kątem zachowywania najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny – zarówno w trakcie dostawy, jak i przygotowywania dań. Menu jest zróżnicowane, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie – wybór jest szeroki – makarony, pierogi, jak i wyśmienite bajgle, burgery, a już wkrótce pizza.

locomotiva

Czasem bywa tak, że brakuje Ci konkretnego pomysłu na obiad? Pozwól się zaskoczyć Locomotivie! Restauracja codziennie serwuje lunch dnia (zestaw – zupa plus drugie danie) w atrakcyjnej cenie 20 złotych! Wszystkie dania zamówione w Locomotiva, zostaną przygotowane i dostarczone w bezpieczny sposób.

locomotiva pizza

Locomotiva już nie stoi na stacji, ruszyła i może przyjechać pod twoje drzwi

Jako Locomotiva zdecydowaliśmy się wyruszyć do naszych klientów – odpalamy express – dania zostaną przygotowane i dostarczone w ekspresowym tempie, w atrakcyjnych cenach i najważniejsze – w bezpieczny sposób. Dania z menu dowozowego można zamawiać poprzez messengera, telefonicznie (516 057 058 lub 516 056 057) lub poprzez aplikację Uber Eats.

Zapraszamy na naszego Facebooka lub stronę internetową locomotiva.pl. Akceptujemy wszelkie formy płatności – można zapłacić kartą, gotówką, lub, jeśli zależy nam na bezkontaktowej dostawie, przelewem.

locomotiva

Locomotiva to nie tylko restauracja – dostarczymy również zakupy do Twojego domu

Skoro już nasza Locomotiva krąży po Lublinie, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by dostarczyła Wam zakupy – w bezpieczny sposób i pod same drzwi! Nie musisz ryzykować, robiąc zakupy w dobie zagrożenia koronawirusem. Po prostu wyślij nam swoją listę zakupów. Czekamy na twój telefon lub wiadomość.

locomotiva


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.