Remont sieci sanitarnej na ul. Pawiej. Będą utrudnienia w ruchu

Ulica Pawia w Lublinie | fot. Mapy Google

Od środy na ul. Pawiej pojawią się utrudnienia w ruchu w związku z robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej.

Jutro (środa, 17 czerwca) w godzinach porannych rozpoczną się prace związane z remontem fragmentu sieci sanitarnej w rejonie ul. Pawiej. W związku z tym pojawią się utrudnienia w ruchu, które potrwają do czwartku (18 czerwca) do godzin popołudniowych.

Na ul. Pawiej na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Wspólną i ul. Żelazną oraz na ul. Sosnowej w rejonie skrzyżowania z ul. Pawią zostanie wprowadzone zwężenie jezdni.

„Ze względu na charakter prowadzonych prac utrudnienia mogą dotyczyć także chodników i ścieżek gruntowych, dlatego prosimy pieszych i rowerzystów o zachowanie szczególnej ostrożności” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.