Remont przez wielkie R czy może mała metamorfoza? Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz | mat. prasowy

Znudził Ci się ten kolor? Właśnie się zorientowałaś, że Twoja córka nie jest już takim dzieckiem? Każdy powód jest dobry do przeprowadzenia remontu i przearanżowania wnętrza!

A gdyby jednak w Twoim domu pojawił się niespodziewany i nieuzasadniony opór, wyciągnij asa z rękawa i udowodnij, że remont może być prosty, gdy korzystasz ze wsparcia profesjonalistów.

Już 26 i 27 maja Flügger farby zaprasza do wybranych salonów firmowych w całej Polsce na bezpłatne porady dekoratora wnętrz. Adres sklepów Flügger farby i godziny porad dekoratora w Lublinie:

• Centrum Handlowe SKENDE Shopping, przy Alei Spółdzielczości Pracy 88 w sobotę i niedzielę w godzinach: 10:00 – 18:00.

A jeżeli to naprawdę nie jest odpowiedni moment na kompleksowy remont, pomyśl o małej metamorfozie! Projektant nie tylko pokaże, jak w ciekawy sposób przearanżować wnętrza, ale również podpowie, jak za pomocą kolorów i wzorów wprowadzić ład i harmonię do Twojego domu.

Uważasz, że to nie może być proste? Nic bardziej mylnego. Zobacz, jak stare drewniane krzesło odzyskuje dawny blask. Co potrzebujesz?

+ skrobak/papier ścierny/kostka ścierna do starych powłok malarskich,
+ zestaw malarski z kuwetą i wałkiem,
+ pędzle Flügger Superfinish,
+ Interior Stop Primer – podkład izolujący przebarwienia i sęki,
+ emalia akrylowa Interior High Finish 50 w półpołysku w Twoim ulubionym kolorze.

Nasze krzesło było stare, dość ponure i mocno zniszczone. Prezentujemy krok po kroku jak w prosty sposób nadać mu nowych barw.

1. Przygotuj powierzchnię krzesła do malowania: usuń starą, łuszczącą się farbę przy pomocy skrobaka i papieru ściernego.

2. Pomaluj krzesło podkładem izolującym Interior Stop Primer. Ta czynność zabezpieczy drewno przed przenikaniem starych bejc, żywic i powstawaniem innych przebarwień.

3. Odczekaj aż grunt wyschnie, minimum 6 godzin.

4. Pomaluj krzesło 2-3 razy farbą nawierzchniową Interior High Finish 50 w Twoim ulubionym kolorze, zachowując 6 godzinne odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi warstwami.

Nasze krzesło zostało pomalowane farbą w kolorze RAL 1032*, który idealnie pasował do żółtych elementów dekoracyjnych znajdujących się na tkaninie obiciowej.

A oto efekt:

 

Warto pamiętać:

W sklepach Flügger farby możemy wybarwić farbę w dowolnej barwie. Wystarczy, że przyjdziesz do sklepu z Twoim ulubionym kolorem na przedmiocie, tapecie, wydruku a my za pomocą specjalistycznego skanera sczytamy i znajdziemy ten właśnie odcień.

Wykorzystaj możliwości jakie dają Ci produkty do wnętrz Flügger farby z serii Interior, emalia akrylowa Flügger Interior High Finish a także pozostałe produkty serii: Interior Fix Primer – grunt przyczepnościowy, Interior Stop Primer – farba blokująca/izolująca, Interior Wood Primer – farba do gruntowania powierzchni drewnianych, i maluj bez ograniczeń: meble od drewnianych po plastikowe, akcesoria, dekoracje a nawet kafle ścienne oraz grzejniki.

*Kolor RAL 1032 jest kolorem o słabszej sile krycia, przez co może okazać się, że do osiągnięcia pożądanego efektu wymagane będzie więcej niż dwukrotne malowanie. Rekomendowanym zbliżonym kolorem o wyższej sile krycia jest kolor P1086 z wzornika Flügger 696.

***Pokazany DIY dotyczy starego krzesła malowanego wcześniej farbą lub bejcą w ciemnym kolorze. Drewno ma różne właściwości w zależności od jego gatunku i wcześniejszej obróbki, dlatego przy zakupie produktów zawsze dokładnie opisz przedmiot, który chcesz odnowić a pracownik sklepu Flügger farby dobierze właściwe materiały do przeprowadzenia Twojej metamorfozy.


Więcej o kolorach, wzorach i rekomendowanych produktach dowiesz się przychodząc osobiście w najbliższy weekend, 26-27 maja, do sklepów Flügger farby na bezpłatne porady dekoratora wnętrz.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora:

1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.

2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu w dniach 26 i 27 maja.

3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

Koniecznie zapytaj sprzedawcę w sklepach Flügger farby o rekomendowane produkty do przeprowadzenia Twojego Remontu przez wielkie R lub małej metamorfozy.

I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:

• kreatywne miejsce pełne inspiracji,
• światowy design,
• najnowsze trendy,
• rekomendowane rozwiązania,
• dobra kawa,
• a dla osób korzystających z bezpłatnych porad – bony rabatowe na farby do wnętrz i tapety

Więcej informacji znajdziesz na: www.flugger.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.