Rekordzista pokonał hulajnogą na minuty 1,9 tys. km. Bolt podsumował sezon w Lublinie

Hulajnoga Bolt wrzucona do kosza na śmieci
Hulajnoga Bolt wrzucona do kosza na śmieci | fot. czytelniczka Agata

W tym roku w Lublinie znacznie wzrosła liczba wypożyczeń elektrycznych hulajnóg na minuty. Mieszkańcy przejechali łącznie ponad milion kilometrów. Firma Bolt podsumowała sezon.

Hulajnogi Bolt w 2022 roku

Aktualne warunki nie sprzyjają użytkownikom hulajnóg, więc największy operator tych jednośladów na minuty w Lublinie, firma Bolt, postanowił podsumować tegoroczny sezon. Ogółem w całym kraju zanotowano blisko dwa razy większą liczbę wypożyczeń niż w roku poprzednim.

W 2022 r. użytkownicy z Lublina przejechali na hulajnogach elektrycznych Bolt ponad 1 milion kilometrów, a użytkownik, który pokonał łącznie najdłuższy dystans, przejechał po mieście ponad 1900 km. Hulajnogi najchętniej wypożyczane i zwracane były przy galerii Vivo Lublin i Krakowskim Przedmieściu.

Bolt widzi też poprawę w kwestiach takich jak bezpieczeństwo w poruszaniu się oraz parkowanie jednośladów. W 2022 r. firma odnotowała w Polsce o 31 proc. mniej wypadków, niż w analogicznym okresie 2021 r. Średnia prędkość, z jaką poruszali się użytkownicy, wyniosła 11,4 km/h.

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.