RCKiK w Lublinie apeluje do „ozdrowieńców” o oddawanie osocza

RCKiK 4
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Jakub Orzechowski

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Lublinie apeluje do osób, które pokonały koronawirusa o oddawanie osocza.

RCKiK apeluje do ozdrowieńców

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zwraca apeluje do wszystkich osób, które przechorowały COVID-19 (z objawami lub bezobjawowo) o zgłaszanie się do siedziby RCKiK ul. Żołnierzy Niepodległej 8 w Lublinie lub Oddziałów Terenowych w Zamościu (ul. Jana Pawła II 10), Białej Podlaskiej (ul. Terebelska 57/65), Chełmie (ul. Szpitalna 53) i oddawanie osocza od tzw. ozdrowieńców.

„Osocze to, pomaga chorym na COVID-19 w walce z wirusem ratując ich zdrowie i życie. Nie bądźmy obojętni, podejmijmy wspólną walkę, aby pomóc jak największej liczbie potrzebujących i aby pandemia SARS-CoV-2 zakończyła się jak najszybciej” – apeluje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.