Rano usłyszał wyrok za handel narkotykami. Wpadł w ręce policji kilka godzin później, bo podejrzanie się zachowywał

woreczek z marihuaną
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z wydziału narkotykowego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, 24 i 28-latka, posiadających przy sobie narkotyki – marihuanę i substancje psychotropowe. Jak się okazało, 28-latek rano usłyszał w sądzie wyrok za handel narkotykami.

Wpadł z narkotykami w dniu usłyszenia wyroku

Kilka dni temu na ul. Nowy Świat policjanci z wydziału narkotykowego KMP w Lublinie zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy podejrzanie kręcili się przy samochodzie. Funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się mieszkańcom i ich wylegitymować. W trakcie czynności mężczyźni zachowywali się nerwowo.

„Policjanci postanowili przeszukać samochód. Jak się okazało, zarówno przy 28-latku, jak i przy 24-latku odnaleziono narkotyki. Łącznie przy mężczyznach oraz w miejscach ich zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów substancji psychotropowych” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Jak się okazało, kilka godzin przed zatrzymaniem 28-latek wyszedł z sali sądowej, gdzie usłyszał wyrok ponad 1,5 roku pozbawienia wolności za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych.

28-latek będzie odpowiadał w recydywie. Został tymczasowo aresztowany. Z kolei wobec 24-latka sąd zastosował dozór Policji i zakaz opuszczania kraju.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.