Ralph Kamiński zaprasza na Bal w Maku. Gwiazda zagra koncert w rozszerzonej rzeczywistości w McDonalds

Ralph Kamiński zaprasza na Bal w Maku
Ralph Kamiński zaprasza na Bal w Maku | materiały prasowe

Ralph Kamiński zaprasza na Bal w Maku. Ralph Kamiński podjął współpracę z siecią McDonalds. Każdy, kto jest gościem restauracji, będzie mógł wziąć udział w niecodziennym koncercie. Kiedy jest Bal Ralpha Kamińskiego w Maku i o co dokładnie chodzi w tej akcji?

Ralph Kamiński – koncert w McDonalds

Popularna sieć restauracji McDonalds Polska nawiązała współpracę z Ralphem Kamińskim, jednym z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzycznej. McDonalds zaprasza na Bal Ralpha Kamińskiego w Maku.

Kamiński o swojej współpracy z McDonalds poinformował w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Pod postami Kamińskiego pojawiły się setki komentarzy, w których fani zarzucają mu, że udział w kampanii stoi w sprzeczności z wartościami, pod jakimi ten zwykle się podpisuje.

Bal Ralpha Kamińskiego w Maku

Aby wziąć udział w zabawie, niepotrzebne są żadne zaproszenia. Wystarczy jedynie posiadać konto w aplikacji McDonalds, żeby zyskać dostęp do koncertów nagranych w technologii rozszerzonej rzeczywistości, przygotowanych specjalnie dla uczestników programu lojalnościowego MojeM Nagrody.

ZOBACZ TAKŻE: MojeM w McDonalds – zbieraj punkty w aplikacji i wymieniaj je na nagrody

Użytkownicy, którzy zbiorą 1 punkt na swoim koncie i wymieniają go w aplikacji na filtr AR, będą mogli posłuchać 3 wybranych piosenek artysty (kolejno publikowanych w trakcie trwania kampanii) oraz zobaczyć jego występ na scenie, na jakiej dotąd nikt jeszcze nie występował.

Minitrasa koncertowa Ralpha Kamińskiego

Kamiński wspólnie z McDonalds zorganizuje w ramach akcji minitrasę koncertową po Polsce. Kameralne koncerty Ralpha Kamińskiego odbędą się w listopadzie w czterech miastach: Sosnowcu, Nowym Dworze Gdańskim, Włocławku oraz Andrychowie. Bilety na koncerty Ralpha Kamińskiego nie będą w sprzedaży. Będzie można je wygrać, biorąc udział w quizie, który ruszy 26 października 2022 r. w aplikacji McDonalds.

Bal w Maku – trasa koncertowa: DATY

  • 9 listopada – Sosnowiec
  • 13 listopada – Nowy Dwór Gdański
  • 15 listopada – Włocławek
  • 20 listopad – Andrychów

ZOBACZ TAKŻE: Burger Drwala 2022 w McDonalds. Od kiedy kanapka Drwal w McDonalds?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.