Rajd Nadwiślański przenosi się do Lublina

Rajd Nadwiślański Lublin
Rajd Nadwiślański Lublin

Urzędów, Józefów, Garbów, Nałęczów, Jastków i Lublin – tak w tym roku wygląda lista miejsc, w których odbędzie się Rajd Nadwiślański. Będzie się to wiązać z tymczasowym zamknięciem dróg lokalnych.

 

– W tym sezonie wprowadziliśmy wiele zmian, dzięki którym Rajd Nadwiślański będzie jeszcze ciekawszy, bardziej emocjonujący i wymagający – mówi Adam Widomski, rzecznik prasowy Rajdu Nadwiślańskiego.

 

Podstawową zmianą jest przeniesienie bazy rajdu z Puław do Lublina. Nasze miasto będzie gościć rajdowych fanów oraz organizatorów po raz pierwszy, a w jego sercu, na staromiejskim Placu Zamkowym zorganizowane zostaną ceremonie startu i mety. Pierwszy raz od pięciu lat odcinek specjalny Rajdu Nadwiślańskiego nie odbędzie się w Puławach.

 

Rajd Nadwiślański rozpoczyna się 29 września, a zakończy 1 października. Pierwszego dnia – na Placu Zamkowym – zaplanowano otwarcie zawodów i start honorowy. Drugiego dnia kierowcy zmierzą się odcinku specjalnym w Józefowie i Urzędowie. Tego samego dnia o 18:15 kierowcy zmierzą się z parkingiem pod Areną Lublin.

 

Ostatniego dnia rajdowcy zmierzą się z drogami w Garbowie, Nałęczowie i Jastkowie. O 15:30 wszyscy kierowcy startujący w zawodach zjadą się na Plac Zamkowy, gdzie odbędzie się zakończenie.

 

Sprawdź, kiedy i gdzie napotkasz utrudnienia – Rajd Nadwiślański

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.